Skip to content

Naše služby

Rozvoj Softskills

Rozvoj Hardskills

Rozvoj týmů

Sales a marketing

Komunikace a spolupráce

Customer service

Projektové řízení

Zaujala Vás některá z oblastí a potřebujete více informací?

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI KLIENTI?

Seznamte se s námi

Děkujeme za profesionální přístup na naší poměrně dlouhé cestě projektem Komunikace. Dotkli jsme se všech našich informačních kanálů a cílových skupin, auditem prošla komplexně komunikace ve firmě a napříč odděleními jsme se zúčastnili intenzivních workshopů. Prošli jsme vše do hloubky a mnohdy nebylo lehké výstupy přijmout. To co si odnášíme, není jen o firemní značce a pověsti, ale o uvědomění si  všech souvislostí, benefitů a hlavně síly informace, slova a podání. Děkujeme

Barbora Hermanová
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Head of Department Public Relations Department

Se společností NEVERBÁLNĚ a osobně s Martinem Přibylem spolupracujeme již 3 roky, po které se pravidelně věnuje obchodnímu týmu HELUZ ke spokojenosti všech zúčastněných.

Zaměstnavatele, jehož benefitem je stále výkonnější a profesionálnější prodejní tým, a obchodních zástupců, kteří si neustále zdokonalují své individuální vyjednávací schopnosti i týmovou spolupráci.

Dlouhodobý kontakt s koučem, který naši společnost dobře zná, umožňuje pružně reagovat na potřeby zaměstnavatele i měnící se tržní prostředí a školit přesně ta témata a situace, které jsou aktuální.

Spolupráci s Martinem velmi oceňujeme, protože významně přispívá k stabilitě, efektivitě a spokojenosti celého prodejního týmu společnosti HELUZ.

Ing. Petr Stejskal

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

obchodní a marketingový ředitel

Spolupráce s Martinem Přibylem na TEDxu 2016 byla pro mě novou zkušeností, která posunula TEDxový efekt na vyšší kvalitativní úroveň. Navzdory  mé dosavadní praxi prezentací a veřejného vystupování jsem zjistila, že v sobě mám další rezervy. Konzultace a příprava na vystoupení byly docela náročné a přiměly mě myslet víc než jindy na posluchače a jeho benefity. Výsledkem bylo vstřícné a soustředěné vnímání sálu a značný ohlas po vystoupení, který jsem v této míře opravdu nečekala. Rozhodně dopručuji.

Marie Kučerová

Ředitelka Filharmonie Brno